Sindi rrëfehet në makinën e së vërtetës: Jam bërë xheloze për…

07/02/2021 22:45

Sindi është rrëfyer në makinën e së vërtetës në Për’puthen Prime duke zbuluar diçka që nuk e dinim më parë.

Ajo u shpreh se është bërë xheloze për një nga djemtë me të cilin ka pasur takime dhe bëhet fjalë pikërisht për Muratin. Ajo theksoi se deklaratën e bujshme se është e virgjër nuk e ka bërë për të fituar famë.

Ndër të tjera rrëfeu se një prej djemve që e ka bërë të ndihet më keq në takime është Mevlani.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel