Miliarderi italian nuk i reziston trendit në TikTok me këngën e Don Xhonit

06/02/2021 18:00

Gianluca Vacci numëron miliona ndjekës në rrjetet sociale dhe së fundmi nuk i ka restuar “freestyle-it” nga këngëtari shqiptar, Don Xhoni.

Në një video ku tregon makinën e tij super luksoze, “Royce Rolls”, Gianluca kërcen nën ritmet e këngës. Ai, së bashku me partneren disa vite më të re në moshë, postojnë shpesh në rrjete sociale dhe në Instagram ka arritur rreth 20 milion ndjekës.

“Frestyle” i Don Xhonit është pëlqyer nga shqiptarë dhe të huaj, që pëlqejnë të bëjnë videot më në trend të momentit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi)

Top Channel