“Kur të blen dashuria një…”, Çiljeta merr surprizën më të bukur nga Alban Hoxha për ditëlindje (FOTO)

05/02/2021 13:27

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga feston sot ditëlindjen dhe mbbush plot 36 vjeçe.

Ajo ka marrë një surprizë nga i dashuri i saj, Alban Hoxha dhe e ka ndarë me publikun dhuratën që e ka bërë të emocionuar dhe e ka lumturuar në këtë ditë.

Albani ka blerë një yll dhe i ka vendosur emrin e Çiljetës. E emocionuar nga dhurata, këngëtarja ka bërë disa postime në Instastory ku shkruan:

“Kur të blen dashuria një yll në qiell dhe e quan Çiljeta. Faleminderit që ma mbush zemrën me kaq dashuri, dhurata më e bukur”.

Përveç yllit, Albani i kishte blerë edhe një shportë të blerë me trëndafila dhe çokollata.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel