A është Melisa e lidhur me Andin? Ja si përgjigjet ajo për fotot që qarkullojnë në rrjet

02/02/2021 19:08

Melisa ka dhënë një shpjegim për fotot që qarkullojnë në rrjet ku aludohet se ajo mund të ketë një lidhje me Andi Shehin.

Debati në studio:

Melisa: Kjo s’është asgjë, Kam qenë të shtëpia e një shoqe. Ky kapuçi është i imi dhe ia fala Andit se ma pa një ditë në program.

Lediana: Ka dhe të tjera, në rrjete sociale duket dhe cepi i shtëpisë që duket i njëjtë.

Melisa: Çfarë do të thuash me këtë ti, unë po të them jam shumë e qetë, dhe nuk dua të merrem me llafe.

Lediana: Unë se besoj që është rastësi

Melisa: Po ca të bëj unë?

Lediana: Mos gënje pra.

Melisa: Po po të them pra që nuk është e vërtetë.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel