Foto iluestruese

Një grua ka vrarë veten me armë gjahu në Mamurras rreth orës 22:20.

Sipas policisë u vetëvra shtetasja me inicale A.SH, 59 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Top Channel