“Shiko Kush LUAN”/ Ja si qëndron e vërteta e sherrit mes Beatrix Ramosaj dhe gazetarit të njohur!

23/01/2021 23:32

Dy nga të ftuarit në puntatën e sotme në emisionin “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishin Beatrix Ramosaj dhe Eraldo Rexho.

Me siguri e keni lexuar lart e poshtë në internet se po flitet se Shiko Kush LUAN dhe Luana Vjollca u bënë sebepi që Eraldo dhe Trixa të përballeshin pas kaq shumë vitesh sherr. Epo kjo në fakt ishte vetëm një lojë e krijuar për dyshen në rrjete sociale pasi u bënë pjesë e sfidës së telefonit.

Në këtë lojë Eraldo zbuloi se në Instagram i ka bërë “unfollow” këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj.

Top Channel