E ftuara vishet si Luana Vjollca para disa puntatash në “Shiko Kush LUAN”: Je inspirim!

23/01/2021 23:37

Mbrëmja e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte plot ekskluzive, argëtim dhe shumë energji.

Në fund të programit autores Luana Vjollca i tërhoqi vëmendjen veshja e një prej të vajzave të ftuara, blogeres Gerta Çiçi.

Veshja e saj ishte thuajse njësoj si ajo e disa puntatave më herët në program të moderatores, ndaj ky detaj interesant i bëri përshtypje autores e cila e pyeti nëse ishte me qëllim apo jo.

Kështu Gerta zbuloi se nuk ishte me qëllim, por inspirohet nga autorja dhe moderatorja dhe itha dy fjalë: “Je inspirim!”. Luana e falenderoi për fjalët dhe vlerësimin me këtë detaj.

Top Channel