Akuzat e Metës për përmbytjet, Rama: Presidenti është në kërkim të komardares…

15/01/2021 13:19
Kryeministri i vendit, Edi Rama

Kryeministri i vendit, Edi Rama gjatë konferencës me gazetarët ditën e sotme i ka dhënë edhe një përgjigje akuzave të presidentit Ilir Meta.

Ai ka ironizuar duke thënë se meta është në kërkim të një komardareje dhe se nuk e ndihmon dot në hallin e tij.

“Meta është në hall në kërkim të një komardareje dhe kudo që sheh ujë shkon për të gjetur komardaren kështu që nuk e ndihmoj dot puna e tij”, tha Rama me ironi.

 

Top Channel