Në ditëlindjen e Zayn Malik, Gigi Hadid i bën dedikimin e veçantë: Faleminderit që më bëre mami… (Fotot)

13/01/2021 12:23

Nëpërmjet disa fotove që modelja ndau në Instagram na tregoi temën e ditëlindjes dhe urimin special.

25 vjeçarja postoi dy foto me Zayn dhe shkruan “Uroj ditëlindjen më të bukur për babi Zaddy. Faleminderit që më bërë mama të vajzës më të mirë. Të uroj më të mirat çdo ditë“.

Foto e dytë është një version i animuar i Zayn me vajzën e tij tre muajshe.

Këngëtari festoi 28 vjetorin në një organizim special. Partnerja e tij kishte menduar të “klononte” Zayn në emoji të ndryshëm, me portrete të dryshme të Zayn, tollumbace të mëdha dhe videolojëra për ta bërë sa më argëtuese festën.

Zayn dhe Gigi janë prindër të një vajze.

FOTO GALERI
2/13

Top Channel