Mbarojnë pushimet për Rita Orën, këngëtarja vjen me këngë të re në fund të janarit

12/01/2021 18:43

Rita Ora do të rikthehet gjatë këtij muaji me një këngë të re të titulluar “Flame”.

Projekti i artistes shqiptare thuhet se është shkruar nga Dan Smith dhe MNEK.

30 vjeçarja po përgatitet që të kthehet me këngën e re këtë muaj.

Dhe është zbuluar se ajo ka punuar me krijuesin e ‘Happier’, dhe yllin e “Head & Heart”. Ky i fundit ka bashkëpunuar në tekste këngësh për Little Mix, Dua Lipa, Beyonce dhe Madonna.

“Flame” është vendosur të shfaqet në “Twist”, film i cili do të publikohet më 29 janar.

Në këtë film, krijuesja e hitit “Let You Love Me” do të luajë rolin e mikes së ngushtë të Oliver Twistit, Artful Dodger.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel