Andi mungon në “Për’Puthen Prime”, Bora Zemani tregon arsyen

10/01/2021 21:33

Në puntatën e sotme të “Për’Puthen Prime” u vu re mungesa e Andit.

Moderatorja Bora Zemani tha se Andi është i sëmurë dhe se nuk mund të marrë pjesë për pak kohë.

“Andi vazhdon të mos jetë në program për shkak të një problemi shëndetësor. Shpresoj ta kalojë sa më shpejt këtë problem dhe të rikthehet”.

Ju kujtojmë se Andi është përfshirë në një histori romantike me Tean.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel