Ministrja e Jashtme e Kosovës: Ka ardhur koha që Ramush Haradinaj të jetë president

07/01/2021 21:45

Ministrja e Jashtme në detyrë në Kosovë Meliza Haradinaj-Stublla përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, është shprehur se Kosova ka nevojë për një President të besueshëm, si Ramush Haradinajn.

“Ka ardhur koha për Ramush Haradinajn President i Republikës së Kosovës dhe Komandant i Ushtrisë së saj, si e vetmja garanci për një Kosovë të fortë e të qëndrueshme për sot e nesër!”, ka shkruar ajo.

Postimi i ministres

Top Channel