Përdoruesve të rrjeteve sociale nuk iu shpëton asnjë detaj. Atyre u ka rënë në sy një vajzë në Tik Tok që ngjan aq shumë më Bella-n sa fansat u bënë konfuzë.

Vajza quhet Alexia Kadri dhe numëron mbi një milion pëlqime në videot e postuara në Tik Tok.

Nëse i shihni videot, edhe ju do të mendoni se është Bella Had në pamje të parë.

Ndërkohë modelja është shfaqur me një pamje ndryshe për vit të ri, duke eksperimentuar me një përzierje ngjyrash në baluket e saj. Ndoshta ky mund të jetë një nga trendet e flokëve për këtë vit.

FOTO GALERI
3/10

Top Channel