Ndërsa festonte fillimin e një viti të ri, këngëtarja rikujtoi disa nga momentet e paharrueshme të vitit 2020, të cilat përfshijnë kohën e kaluar me fëmijët; vajzën Blue Ivy, 8 vjeç dhe 3 vjeç binjakët Sir dhe Rumi.

Në një klip të ëmbël, 39 vjeçarja mund të shihet duke shëtitur me binjakët e saj në një karrocë golfi ndërsa Rumi vallëzon “Savage Remix”.

A keni pasur një verë të mirë?” pyet Beyonce, e cila po mban Sirin në prehrin e saj, ndërsa Rumi pohon me kokë.

Një moment tjetër i ëmbël është kur tregon vajzën e saj të madhe Blue Ivy duke regjistruar pjesën e “Brown Skin Girl” – e cila fitoi nominimin e saj të parë Grammy.

2020 na ndau dhe na bashkoi. Shumica nuk mund të shihte të dashurit dhe ne ndjenim shumë humbje, por ishim të bashkuar. Ky vit për mua ka qenë rreth festimit të gëzimit, ndjekjes së lumturisë dhe jetesës në dashuri.”- shkruan Beyonce.

Ndërsa të gjithë presim dhe lutemi për fillime të reja, dëshira ime për ju është të nderoni veten dhe ata që doni. Festoni që jeni një individ i rëndësishëm që kontribuoni në kolektivin tonë të bukur. Ja një 2021 më e mirë dhe më e ndritshme! Dashuri, B ”shtoi ajo.

Në video, ku gjithashtu dokumentoi kontributet e saj bamirëse dhe prezantimin e Black Is King, Beyonce theksoi se pa marrë parasysh se çfarë sfidash mund të sjellë viti, është e rëndësishme të festojmë lidhjet e mira.

Jepi leje vetes për të provuar gëzim. Momentet me ato që doni janë të çmuara. Gëzuar Vitin e Ri ”, uron këngëtarja.

Top Channel