Erkiada fiton “Hell’s Kitchen 3”/ Femra e parë që merr trofeun, sfidën e finales së madhe e kishte me Donaldin

03/01/2021 20:02

Erkiada është fituesja e Hell’s Kitchen Albania 3 ne spektaklin e transmetuar mbrëmë ne Top Channel. Në finale ishin 4 konkurëntë: Joana, Erkiada, Donaldo, Ergisa.

Pas sfidës së parë, u eleminuan Joana dhe Ergisa, duke bërë që Donaldo dhe Erkiada të kalonin në finalen e madhe.

Ajo arriti të mposhte në sfidën e finales së madhe Donaldin.

Me këtë fitore, Erkiada u bë femra e parë që fiton Hell’s Kitchen Albania.

Çdo puntatë ajo ishte nën presioneve të mëdha të shefit Renato Mekolli, por edhe të kolegëve të saj.

Top Channel