30 dhurata për 30 vite, surpriza e Elitës për ditëlindjes e Gjikos

03/01/2021 17:15

Një festë mes miqsh për ditëlindjen e këngëtarit.

Gjiko po feston ditëlindjen e tij në një organizim nga bashkëshortja e tij, Elita. Ky 3 janar është i veçantë për të sepse bën plot 30 vjeç. “30 dhurata për 30 vjet“, thotë Elita.

Urime ditlindjen dashuria e jetes time! Të dua” shkruan moderatorja në foton që postoi në Instagram.

Gjiko dhe Elita janë prindër të një djali dhe po ashtu janë në pritje të fëmijës së dytë.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel