Artistja riimagjonin Princeshën Diana me djemtë e rritur e nuset e tyre, në skeçet e pabesueshme (Fotot)

31/12/2020 20:04

Vizatimet e pabesueshme u postuan në llogarinë e Autumn Ying në Instagram

Artistja e talentuar Autumn Ying ka publikuar së fundmi skeçet e saj impresionuese të Princeshës së ndjerë britanike Diana, që u vlerësuan nga audienca e saj e gjerë si punimet më të bukura ndonjëherë.

Skeçet e mahnitshme imagjinojnë Princeshën Diana sikur të ishte e gjallë sot, me anëtarë të ndryshëm të familjes mbretërore. Në dy prej tyre ajo shihet me nuset e djemve me të cilat nuk është takuar kurrë, Dukeshën e Cambridge dhe Dukeshën e Sussex.

Në një tjetër ajo i mban ato përdore duke ecur, teksa dukeshat mbajnë fustanet që veshën në ceremoninë e Ushtarit të Panjohur në nëntor 2018.

Në një tjetër ato shihen pranë një peme Krishtlindjesh duke hedhur krahët rreth Kate e Meghan, teksa kjo e fundit mban me dorë barkun e bebes.

Teksa Meghan e Princi Harry presin një bebe të re, vizatimet janë një kujtesë e vrazhdë e saj që i ndodhi princeshës në aksidentin vrasës në Paris në gusht 1997.

Shumë më prekës është vizatimi i princeshës Diana me dy djemtë e saj të rritur, në një përshtatje të portretit të famshëm që familja bëri në 1988, kur dy djemtë ishin vetëm tre dhe gjashtë vjeç.

FOTO GALERI
1/4
Skeçet e mahnitshme imagjinojnë Princeshën Diana sikur të ishte e gjallë sot, me anëtarë të ndryshëm të familjes mbretërore.

Top Channel