Momenti tragjik! Makina përplas nënë e bir, 6-vjeçari humb jetën (VIDEO)

25/12/2020 10:37

Një aksident i rëndë tragjik është shënuar këtë të premte në Argjentinë.

Autoritetet në Argjentinë kanë lëshuar një urdhër arresti për një burrë që pasi përplasi me makinën e tij nënë e bir dhe më pas u largua nga vendngjarja.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur, nëna me të birin kalonin në vijat e bardha dhe një makinë që futet me të kuqe i merr përpara. Debora Agosti tentoi të mbrojë djalin e saj 5-vjeçar Isaac Sus, i cili edhe pse u dërgua me urgjencë në spital nuk mundi të mbijetonte.

Top Channel