‘Ura tjetër po merr formë’- Rama poston pamjet nga punimet në Rrugën e Arbërit

22/12/2020 07:50

Vazhdon puna për ndërtimin e Rrugës së Arbrit, një ndër projektet më të mëdha në infrastrukturë të qeverisë.

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook një video me pamjet e ndërtimit të rrugës.

Këto pamjet Rama i shoqëron me shkrimin: Me urën tjetër që po merr formë në rrugën Arbërit dhe me pjesë në ndërtim përgjatë kësaj vepre të shumëpritur nga dibranët, po të vyer për krejt Shqipërinë, ju uroj një ditë të mbarë.

Postimi i plotë i Ramës:

Top Channel