Pas zbulimit të romancës së tyre, Rihanna dhe A$AP fotografohen për herë të parë bashkë

05/12/2020 10:28
Rihanna dhe A$AP

Pas zbulimit të romancës së tyre, Rihanna dhe A$AP Rocky janë fotografuar për herë të parë në shoqërinë e njëri-tjetrit në rrugët e New York.

Ata shihen të maskuar me kapele dhe maska, por nuk kanë mundur t’u shpëtojnë syrit të paparacëve.

Këngëtarja shihet e veshur me një xhaketë, pantallona dhe këpucë të bardha, ndërsa reperi shihet i veshur me pantallona ushtarake dhe një xhup.

Burime pranë dyshes kanë thënë për “People” pak ditë më parë se ata janë në fazat e para të një lidhjeje romantike dhe se deri më tani çdo gjë po ecën më së miri.

Rihanna dhe A$AP

Rihanna dhe A$AP

Top Channel