Shifra të larta në Greqi/ 121 të prekur me COVID ndërrojnë jetë dhe 1,747 raste të reja

28/11/2020 19:08

Në 24 orët e fundit në Greqi kanë humbur  jetën nga  Covid-19  121 persona  dhe janë  konfirmuar  1,747 raste  të reja  me Covid-19.

Aktualisht në intubim  ndodhen  606 pacientë të infektuar me Covid-19.

Top Channel