Sherri në Open/ Rama: Çfarë i ke këta të lodhur – Gjekmarkaj: Diskutim i rëndomtë

13/11/2020 00:20

Kryeministri Edi Rama ka vazhduar përplasjen me analistin Agron Gjekmarkaj, ndërsa kanë akuzuar disa herë njëri tjetrin për “gënjeshtarë”.

Rama përsëriti teoremën e tij se “nuk ka hajdut dhe gënjeshtar dy metra”, ndërsa Gjekmarkaj i kujtoi se kjo është një ‘batutë e rëndomtë’.

Më pas kryeministri e humbi qetësinë, ndërsa iu drejtua Eni Vasilit: Çfarë i ke këta të lodhur, më shkatërruan fare.

Pjesë nga biseda

Rama: Nuk ka hajdut dhe gënjeshtar dy metra.

Gjekmarkaj: Lëre se është batutë e rëndomtë kjo. Ke kohë që e përsërit.

Rama: Çfarë i ke këta të lodhur, më shkatërruan fare. Profesor ke një fatkeqësi, te duket vetja i zgjuar.

Top Channel