Ruçi si kursen fjalët e mira për Ramën: Është Edi, janë shumë vende bosh, pastaj…

13/11/2020 15:14

Ndalesa e radhës e turit ‘Deputeti që duam’ që po zhvillon PS-ja është në Fier.

Kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi në fjalën e tij nuk i kurseu fjalët e mira për kryeministrin Edi Rama dhe tha:

“Jemi krenar që kemi lider Edi Rama, lider duhet të kenë vizionin, ambicien dhe energjinë. Ne kemi me së të ballafaqohemi me liderin tonë pasi këto tre cilësi që duhet të ketë çdo lider nuk ka konkurrent tjetër, është Edi Rama, janë shumë vende bosh dhe pastaj do i gjejmë se kush do e konkurrojë”, tha Ruçi.

Top Channel