Incidenti me Arjonin/ Fatjoni rikthehet në program dhe kërkon ndjesë për veprimet…

11/11/2020 18:44

Pas incidentit të ndodhur me Arjonin, Fatjoni u rikthye në studio.

Ai tha se ishte tepër i acaruar puntatën e djeshme për të vijuar të qëndronte në emision, e për këtë arsye preferoi të largohet.

Djali nga Fieri i kërkoi falje publikut për sjelljen e treguar dhe shtoi se një gjë të tillë nuk ia kërkon Ajronit, për të cilin thotë se e ka provokuar.

“Unë kërkoj një falje, u bënë normale këto, por unë e kërkoj me zemër. Por një njeri nuk mund të provokojë”, tha Fatjoni.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel