Ç’po ndodh! Arjoni lë mikrofonin dhe refuzon të hyjë në program…

11/11/2020 18:36

Ditën e djeshme, Fajoni dhe Arjoni u përfshinë në një debat, e cila më pas ndryshoi të gjithë rrjedhën e emisionit.

Fatjoni kishte nevojë të qetësohej, e për këtë arsye nuk u paraqit më në studio.

Ndërsa puntatën e sotme një veprim të tillë e ka bërë Arjoni.

Djali është mikrofonizuar, po më pas, pa lajmëruar askënd është larguar nga ambientet e Top Channel.

Ndërkohë moderatorja Bora Zemani njoftoi se produksioni do të marrë një vendim në lidhje me sjelljet e djemve.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel