Ndërsa duken mahnitëse të gjitha të mbërthyera në tapetin e kuq, të famshmet janë po aq të bukura kur shfaqen pa grim në rrjetet sociale.

Na pëlqen të shohim yjet të përqafojnë bukurinë e tyre natyrore, teksa i kujtojnë ndjekësve të tyre se duhet ta duan veten ashtu siç janë, pasi askush nuk është perfekt.

Më 28 tetor, Keke Palmer tregoi lëkurën e saj të mrekullueshme në një fotografi pa grim. Aktorja dhe këngëtarja dukej e mahnitshme.

Trendit iu bashkuan edhe shumë vajza të tjera të famshme si: Jennifer Lopez, Jennifer Garner dhe Lady Gaga, padyshim të gjitha duken të mahnitshme në mënyrën e tyre.

Disa nga këto fotografi pa grim që ndanë bukuroshet i gjeni më poshtë:

FOTO GALERI
1/11
Jennifer Aniston

Top Channel