Rama reagon kundër opozitës: Në Itali janë vetëvrarë 71 persona me Covid, por opozita atje s’është marrë me këto tragjedi

10/11/2020 20:24
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim tjetër në twitter në lidhje me deklaratat e bëra si nga opozita jashtëparlamentare por edhe nga presidenti Ilir Meta.

Në postimin e tij Rama shkruan se në Itali nga marsi në gusht janë vetëvrarë  71 persona me Covid dhe ska bërë vaki që opozita të jete marrë me këto tragjedi, por ju s’jeni opozitë.

Në Itali nga marsi në gusht janë vetëvrarë 71 persona me Covid dhe s’ka bërë vaki të merret opozita me këto tragjedi,po ju s’jeni opozitë, ju jeni një çetë e çakërdisur personazhesh qesharake me kostume serioze!Do kaloni dhe ju bashkë me Covidin,me dhimbje po do kaloni me dimrin!”, shkruan Rama në postimin e tij të dytë në twitter.

Top Channel