Foto/ “Magjike”, brenda festës që Georgina Rodriguez organizoi për ditëlindjen e të voglës së saj…

10/11/2020 18:22

Georgina Rodriguez duket se është mjaft e vëmendshme për detajet. Së fundmi bukuroshja, ka realizuar një festë speciale për të voglën e saj Alana, në rastin e ditëlindjes së saj.

Modelja organizoi një festë me motrën e vëllezërit të Alanas së vogël.

Georgina kishte menduar një mbrëmje ëndrrash për fëmijët, me tullumbace dhe tenda, zbukuruar me drita shumëngjyrshme.

Në fotot e publikuara, duket qartë lumturia e fëmijëve teksa shijojnë festën me lodra dhe ëmbëlsira.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel