Video shokuese/ Dhëndri rreh në mes të rrugës nusen me vello në kokë

07/11/2020 10:58

Një video shokuese qarkullon në mediat sociale, pamje që tregojnë një çift në Turqi, teksa konfliktohen në mës të rrugës.

Çifti, i sapomartuar, pasi dalin nga makina duken teksa zihen, ndërsa burri e rreh gruan në mes të rrugës.

Sipas mediave të huaja, ngjarja ndodhi në Hatay dhe është filmuar nga kalimtarë të rastit që u bënë dëshmitarë të episodit të turpshëm.

Ai vijon ta godasë atë pa mëshirë, pavarësisht ndërhyrjeve të të afërmve.

Top Channel