Presidenti Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta e ka nisur mëngjesin e sotëm me një foto nga Liqeni Artificial i Tiranës.

I veshur me një xhup të zi me shkëlqim ai ka marrë një pozë duke buzëqeshur para kamerës. Për presidentin e vendit ka qenë një natë pa shumë orë gjumë dhe më shumë shëtitje në ajër të pastër.

“Mirëmëngjes! Më pak gjumë dhe më shumë oksigjen!”, shkruan Meta.

Top Channel