Konkurrentja e re me fjalë të ashpra për Elvisin: S’je burrëror, mohove takimin me Shqipen

06/11/2020 19:15

Melisa është konkurrentja më e fundit që i është bashkuar “Për’Puthen”.

Hyrja e saj shkaktoi shumë reagime, pasi vendosi të kërcente në një mënyrë mjaft sensuale, për të treguar edhe aftësitë e saj në balet. Melisa gjithashtu ka përfunduar studimet për mjekësi dhe inspiron që një ditë të bëhet një këngëtare e njohur.

Vajza tha se që në audicione e ka shprehur hapur pëlqimin ndaj Fajtonit dhe për këtë e ftoi për një takim katërminutësh në studio. Ndërkohë nga djemtë që nuk do të dilte kurrë në një takim ajo tha emrin e Elvisit. Kjo sipas saj lidhet me sjelljen e tij ndaj Shqipes. Djali pas përjashtimit të 28-vjeçares nga emisioni deklaroi se nuk dëshiron që takimi që kishte me të të transmetohet.

Pjesë nga debati:

Melisa: Me Elvisin nuk do dal kurrë, nuk e përshëndeta ndoshta u tregova shumë e pasjellshme. Nuk më pëlqejnë personat që nuk janë burrëror.

Elvisi: Ku është rënia e burrërisë?

Melisa: Ku mohove takimin e Shqipes. Unë shoh Elvisin, si publik kam parë vajzat dhe djemtë, Shqipja përveç rastit të fundit që u skandalizua pak, nuk ishte hera e parë që dilte nga vetja. Po ti si unë dhe të gjithë tjerët e kemi parë PërPuthen, ty që të skandalzoi si karakter, e kishe parë më para.

Elvisi: Nuk është burrëri, por të kesh standarde për veten. Unë gjëra të tilla nuk i pranoj.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel