I publikuan fotot “hot” nga pushimet me të dashurin, Bebe Rexhës nuk i pëlqyen aspak: Nuk kam lidhje…

06/11/2020 16:57

Prej disa ditësh, Bebe Rexha është duke shijuar disa ditë pushime me partnerin e saj, Keyan Safyari.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare është fotografuar nga paparaci, së bashku me partnerin teksa shijonin rrezet e diellit në Cabo San Lucas në Meksikë. Në këto foto të publikuara nga mediat e huaja, vëmendje kanë marrë format bombastike të Bebes, e cila shpeshherë është komentuar për linjat trupore. E këto foto duket se këngëtares nuk i kanë pëlqyer aspak.

31-vjeçarja ka postuar në “Instastory” disa video ku tregon trupin e saj me bikini dhe shprehet se në realitet nuk është ashtu siç ka dalë në fotot e paparacëve. Teksa pranon se ka celulit dhe strija si çdo femër, shton se nuk duket si në fotot e mediave. Madje në një postim tjetër, Bebe ka treguar në laptopin e saj fotot e fotografëve dhe duhet ta pranojmë se diferenca është e dukshme.

“Unë shkova në Meksikë me të dashurin tim dhe paparacët postuan disa foto të miat. Dua t’ju tregoj se si unë dukem me rroba banjat e mia. Ky është trupi im pa filtra dhe nuk ka lidhje me ato fotot e shëmtuara që janë publikuar në media. Kam shenja, strija, celulit, por nuk kam bërë ndërhyrje, nuk e kam prekur kurrë trupin tim. Më pëlqen të ha dhe kam ilaçe për shëndetin mendor, kështu që kjo jam unë”, tha ajo në videot.

FOTO GALERI
2/9

Top Channel