Listë “zemërthyese”/ 20 aktorë evropianë, kaq shumë të dëshiruar!

04/11/2020 11:49

Ata janë të famshëm, plot sharm dhe të talentuar…

Nga Guillaume Canet te Raoul Bova, më poshtë do të gjeni një listë me aktorë evropianë tepër të përfolur dhe të vlerësuar për punën e tyre kinematografike.

FOTO GALERI
1/20
Aitor Luna (Spanjë)

Top Channel