Pas Ana Kanurit, një tjetër vajzë iu bashkua panelit të ‘Për’Puthen’.

22-vjeçe, artiste, e tepër simpatike, kjo është Sindi Loci, e cila në emisionin e dashurisë ka ardhur për të gjetur shpirtin binjak.

Pas prezantimit fillestar, Sindi bëri një interpretim live me ‘armën’ e saj më të fuqishme, violinën. Vajza u cilësua si elegante dhe virtuoze nga analisti Arjan Konomi.

Gjithashtu edhe djemtë u treguan tepër të afruar me të, e të gjithë nuk ngurruan ta komplimentonin për pamjen por edhe aftësinë e saj në violinë.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel