Kë zgjedh mes Trump dhe Biden? Rama: Mos më çoni deri në Amerikë, do zgjedh mes Lulit dhe Monikës

03/11/2020 12:13

Kryeministri Edi Rama i pyetur se kë do zgjidhte mes Trump dhe Biden, preferoi më mirë të komentonte, por tha se më mirë do zgjidhte mes Monika Kryemadhit dhe Lulzim Bashës.

Dhe mes të duve Rama zgjodhi Bashën: Nëse me pyesni për preferencën mes Lulit e Monës iu them Bashën , por më çoni në Amerikë dhe më pyesni për dy njerëz që i kam miq nuk mund të them gjë. Kurse për Bashën po, se e kam mik.

Top Channel