​Neymar pritet të nënshkruaj kontratë të re me PSG-në

03/11/2020 18:20

Ylli brazilian i Paris -Saint – Germain pritet të nënshkruajë kontratë të re me gjigantin francez, raporton e përditshmja spanjolle “Marca”

Marrëveshja e re do ta lidhte Neymarin me PSG-në për një kohë të gjatë duke i dhënë fund spekulimeve për një rikthim senzacional te Barcelona.

Për Neymarin, interesim kanë shprehur edhe Juventusi dhe Real Madridi.

Top Channel