Ralf Gjoni i kthehet Lleshajt: S’mund t’i drejtohesh një deputeti ashtu! Policia nuk është e jotja

29/10/2020 11:10

Deputeti Ralf Gjoni reagoi menjëherë pas replikës që ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pati me deputetin Myslim Murriz, duke e quajtur këtë të fundit polic të dështuar.

“U ndjeva shumë i ofenduar dhe përgjigjes ndaj Murrizit. na është tërheq vëmëndja për etikë për patë drejtë por ama një ministër i brendshëm nuk mundët të etiketojë njëdeputet polici je e do mbetesh.

Po ta kujtoj policia nuk është e jotja , tregoi respekt për ta , për sakrificën që bëjnë me këto rroga skandaloze që i jepni ju”, tha Gjoni.

Top Channel