Basha bën sërish gafë në matematikë, Rama tallet: Ti mos vdeksh kurrë, që nuk më zhgënjen asnjëherë! I dërgon një puthje

29/10/2020 14:27

Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë sërish sot një garë në mbledhjen e shifrave. Teksa fliste për tamponët, ai bëri gabim llogaritë.

Basha tha se “Durrësi kishte nevojë për 60 tampona, i sollën 15, ngelën 50“. Kjo i ka shkaktuar kryeministrit Edi Rama, jo pak të qeshura.

Pas kësaj gafe, kryeministri Edi Rama nuk nguroi të ngacmojë kryedemokratin.

“Ahahaha o ti mos vdeksh kurrë, që nuk më zhgënjen asnjëherë…Po si 60 minus 15 baraz 50 ëëë? Je i madh”, shkruan Rama, teksa ai dërgon dhe një puthje me emoji.

Top Channel