Genoa – Inter, formacionet zyrtare, sërish ndryshime nga Conte

24/10/2020 17:49

Genoa – Inter, formacionet zyrtare, sërish ndryshime nga Conte

Genoa dhe Interi ballafaqohen sonte me fillim nga ora 18:00, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e pestë të kampionatit italian, Serie-A.

Të dy skuadrat i kanë shpalosur përbërjet startuese të cilat duken si më poshtë.

GENOA (3-5-2): 1 Perin; 13 Bani, 2 Zapata, 5 Goldaniga; 18 Ghiglione, 11 Behrami, 47 Badelj, 65 Rovella, 99 Czyborra; 19 Pandev, 37 Pjaca.

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 33 D’Ambrosio, 13 Ranocchia, 95 Bastoni; 36 Darmian, 22 Vidal, 77 Brozovic, 14 Perisic; 24 Erisken; 9 Lukaku, 10 Lautaro.

Top Channel