Tirana e Egbo/ Trajneri po bën gati ekipin për rifillimin e kampionatit

21/10/2020 19:44

Ne pritje te fillimit te sezonit te ri, dhe fundit te bojkotit, kampionia e vendit duket gati, po se si është ajo krahasuar me një vit me pare trajneri Emanuel Egbo mbetet i rezervuar.

Kane qene te shumta lëvizjet e lojtareve ne largim dhe afrim tek bardheblute. Sa i kënaqur është Egbo?

Vitin e shkuar e mori përkohësisht Tiranen, por arriti ta nxjerre kampion dhe tashme vazhdon por me një kusht.

Për më tepër ndiqni kronikën e përgatitur nga gazetari ynë, Endi Tufa.

Top Channel