Mesazh në muajin rozë/ Derbi i femrave Tirana-Partizani, sensibilizim për kancerin e gjirit

21/10/2020 19:44

Derbi ne futboll i vajzave te Tiranës dhe Partizanit zhvillohet ne kuadër te muajit rozë, për te sensibilizuar vajzat dhe gratë, për kancerin e gjirit.  

Ju ftojmë të ndiqni kronikën e përgatitur nga gazetarja Sidorela Gjoni.

Top Channel