Rast i artë për Shqipërinë, Seferi i vetëm ndaj portierit nuk shënon

14/10/2020 19:25

Një rast të artë për gol ka humbur sulmuesi Taulant Seferi.

Në minutën e 64-të, Seferi ka dalë i vetëm me portierin dhe nuk ka arritur të shënojë.

Portieri lituanez bën kështu mrekullinë e radhës.

Ndeshja vazhdon të jetë i barabartë pa gola.

Ndërsa Reja ka bërë 4 zëvëndësime, ku janë futur në lojë Trashi, Mihaj dhe dy debutuesit Vrioni dhe Cekiçi.

Top Channel