Vrasje, dhunë dhe burg/ Historitë tronditëse familjare të VIP-ave

13/10/2020 11:42

Famë, para dhe pushtet; në dukje jetë të lumtura, por që fshehin anë të errëta.

Njihuni me historitë tronditëse familjare të yjeve të Hollywood-it.

FOTO GALERI
2/14
Babai i Lindsay Lohan është arrestuar dhe ka bërë burg jo vetëm për nxjerrje informacioni të klasifikuar në biznes, por edhe për drejtim mjeti në gjendje dehur dhe fyerje ndaj autoritetit policor.

Top Channel