Vrasje, dhunë dhe burg/ Historitë tronditëse familjare të VIP-ave

13/10/2020 11:42

Famë, para dhe pushtet; në dukje jetë të lumtura, por që fshehin anë të errëta.

Njihuni me historitë tronditëse familjare të yjeve të Hollywood-it.

FOTO GALERI
1/14
Babai i Drew Barrymore ka kaluar shumë kohë në burg në vitet 60. Ai shiste drogë, ishte i alkoolizuar dhe rrihte bashkëshorten.

Top Channel