Video/ “Kah po m’shko moj zanë”, Ramush Haradinaj këndon live në emision

11/10/2020 09:36
Ramush Haradinaj dhe Adelina Ismajli

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj sërish ka shfaqur talentin e tij në këndim

Në emisionin në Kosovë “Tetë a Tetë me Adelinën”, ai ka kënduar për të hedhur poshtë deklaratën e deputetit të VV-së, Rexhep Selimi se ish-kryeministri nuk ka lidhje me këndimin.

Haradinaj këndoi këngën e tij të preferuar “Kah po m’shko moj zanë”.

Top Channel