“Këmbët më të gjata se premtimet e njerëzve”/ Tayna “çmend” rrjetin me fotot e fundit

30/08/2020 15:20

Reperja e njohur Tayna është duke shijuar pushimet në Beverly Hills të Kalifornisë.

Gjatë pushimeve, reperja nuk ka nguruar të ndajë me fansat foto dhe video ku shfaqet mjaft provokuese. Sot, bukuroshja ka publikuar disa fotografi ku duket mjaft seksi, e në pah ka nxjerrë linjat trupore.

“Këmbët më të gjata se premtimet e njerëzve”, ka shkruar reperja krahas një fotoje, ku ka ekspozuar këmbët.

FOTO GALERI
1/19

Top Channel