Gjyqtarja seksi “ngre” edhe më shumë temperaturat, shfaqet e veshur me bikini dhe i lë me gojëhapur të gjithë (FOTO)

30/08/2020 18:48

Gjyqtare me stemën e FIFA-s në profesion, por një bombë e vërtetë kur bëhet fjalë jashtë fushave të blerta.

E kemi fjalën për gjyqtaren shqiptare Emanuela Rusta, e cila shpeshherë përfundon në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të formave të saj bombastike.

Bukuroshja nga Elbasani, duket se ushtrohet me orë të tëra në palestër dhe këtë e dëshmojnë format e saj trupore që janë tepër të tonifikuara.

Në këto ditë të nxehta vere, Rusta, nuk ka nguruar të pozojë me bikini dhe të ekspozojë format që ja kanë zili të gjithë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel