Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë.

Sot, rreth orës 07:30, në fshatin Reps, Mirditë, mjeti me drejtues shtetasin B.R., banues në Kosovë ka aksidentuar shtetasen këmbësore D.R.,e cila ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Top Channel