Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin bregdetar të Durrësit.

Një 60-vjeçare është gjetur pa shenja jete pasi është dyshohet se është mbytur në det. Trupi i pajetë është dërguar në morgun e spitalit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 25.08.2020, rreth orës 09:45, në lagjen nr.13, Shkëmbi i Kavajës, shtetësja K.K.,60 vjeçe, banuese në Elbasan, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Top Channel