Lezhë/ Aksident në kryqëzimin e Rrilës, makina përplaset me një motor

24/08/2020 11:33

Një aksident pa viktima ka ndodhur mëngjesin e sotëm  në kryqëzimin e Rrilës.

Nga përplasja midis një automjeti  dhe një motori ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit i cili është dërguar për në spitalin e Lezhës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel